Kwiatomat – Automat z Kwiatami

kwiatomat

Kwiatomat to innowacyjny pomysł na sprzedaż kwiatów. Jest to automat, który działa 24/7, umożliwiając zakup świeżych kwiatów w dowolnym momencie.

Jak Działa Kwiatomat?

Kwiatomaty działają podobnie jak automaty z przekąskami. Wybrany bukiet nie wypada na dole, zamiast tego otwiera się okienko, z którego wyjmujesz zakupioną kompozycję. Kupujący na ekranie dotykowym wpisuje numer komory, z której planuje kupić kwiaty, po czym wybiera sposób płatności i przykłada kartę do terminala. Po akceptacji przez operatora płatności kwiatomat otwiera odpowiednie drzwi i przez 40 sekund czeka.

Gdzie Znajdują się Kwiatomaty?

Kwiatomaty można znaleźć w różnych miastach, takich jak Bydgoszcz, Łódź, Poznań i wiele innych. W Bydgoszczy, kwiatomaty Bloomi znajdują się w Galerii Pomorskiej, na ul. Fordońskiej 141, oraz w parku handlowym Balaton, przy ul. Skłodowskiej-Curie 33.

Zalety Kwiatomatu

Niewątpliwą zaletą kwiatomatów jest ich dostępność 24 godziny na dobę. Dzięki temu, można kupić świeże kwiaty w dowolnym momencie, niezależnie od godziny. To idealne rozwiązanie dla osób, które zapomniały o ważnej rocznicy czy imieninach i potrzebują kwiatów na ostatnią chwilę.

Opinie o Kwiatomacie

Opinie na temat kwiatomatów są różne. Niektórzy uważają, że to świetny pomysł, który zawsze się przyda, gdy trzeba na szybko kupić kwiatki. Inni zauważają, że ceny w automacie nie odbiegają bardzo od cen w kwiaciarni za takie bukiety[7].